Superliga Srbije: Vojvodina i Čukarički podelili bodove u derbiju kola, Novosađani prokockali trijumf (video)

Hot sport 29.05.2020  |  Vladimir Andonov

U derbiju 27. kola Superlige Srbije odigranom u Novom Sadu, fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog igrali su nerešeno 1:1.

Na stadionu ‘Karađorđe’ na prvu priliku čekalo se sedam minuta, kada je Endiaj utrčao u šesnaesterac Vojvodine, pobegao njihovoj odbrani, ali je posle njegovog pokušaja lopta pogodila samo stativu i rezultat se nije promenio, ali ne zadugo. Već u 13. minutu domaći su stigli do prednosti, kada je Đorđević poslao upotrebljivu loptu u šesnaesterac Čukaričkog, a najbolje se snašao Bojić koji je glavom efektno smestio loptu u mrežu i doneo prednost Novosađanima.