Izvor: Srbija danas/Politika arhiva vesti 29.05.2020
Vučić na konferenciji "Svet posle korona virusa": Ostajemo na evropskom putu, držimo se svoje slobode
Srbija danas 29.05.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovao je u Beogradu na međunarodnoj konferenciji "Svet posle virusa korona“. Konferencija se održava u Klubu poslanika. Konferencija se održava u okviru inicijative "Beogradski strateški dijalog", a kako su… »
Kompletan vodič kroz upis na fakultet: Sve što treba da znate na jednom mestu! Objavljene i cene školarina
Srbija danas 29.05.2020
Prema kalendaru upisa, prijava kandidata za osnovne akademske studije počinje od 24. juna, dok će prijemni početi da se održavaju od 29. juna do 5. jula. Na konkursu su dostupna ukupno 364 studijska programa osnovnih akademskih, integrisanih… »
Zakazivanje termina na dva klika: Za jedan dan 15.000 roditelja prijavilo svoju decu za polazak u školu
Srbija danas 29.05.2020
Nova usluga e-uprave funkcioniše posle registracije preko dva klika preko kojih roditelji zakazuju termin za posetu željenoj školi za svoje dete, razgovor i testiranje. Preko sistema e-uprave za jedan dan 15.000 roditelja budućih đaka prvaka zakazalo… »
Studentski domovi lepši nego ikad: Standard je vrhunski, zna se vreme i uslovi konkursa
Srbija danas 29.05.2020
Uglancani, ugrađen Wi-Fi, a neki dobijaju i fitnes salu. U ukupno 14 domova koji postoje u sklopu ustanove Studentski centar "Beograd" ima mesta za oko 9.500 studenata, od toga su, kao i svake godine, predviđena mesta za oko 1.300 novih brucoša. S… »