Superliga nastavljena: Spartak slavio u Inđiji - Marčić evrogolom obeležio meč (video)

Večernje novosti 29.05.2020  |  Beta/Novosti online

Sezona je nastavljena posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa. Odigraće se preostala četiri gola regularnog dela, bez plej-ofa i plej-auta

Takmičenje u Superligi Srbije nastavljeno je danas u Inđiji, gde je Spartak pobedio domaću ekipu sa 2:1, u utakmici 27. kola. Sezona je nastavljena posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa. Odigraće se preostala četiri gola regularnog dela, bez plej-ofa i plej-auta. Inđija je povela u sedmom minutu golom Mihaila Jovanovića, a tri minuta kasnije izjednačio je Nemanja Nikolić. Pobedu subotičkom timu doneo je Milan Marčić fenomenalnim pogotkom u 70.