Remi u Surdulici, Radnički sa igračem manje iščupao bod u Kruševcu

RTS 30.05.2020

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:1, Radnik i Proleter odigrali su nerešeno 1:1, dok je isti rezultat viđen u okršaju Napretka i niškog Radničkog, u utakmicama 27. kola Linglong Superlige Srbije.

Partizan je bio ubedljiv protiv Mladosti, u prvoj zvaničnoj utakmici na svom stadionu nakon tačno 80 dana. Prethodno su u Surdilici Radnik i Proleter odigrali nerešeno 1:1. Gosti iz Novog Sada su poveli u finišu prvog poluvremena pogotkom Babića iz penala, ali je Stamenković u 76. minutu doneo izjednačenje i bod Radniku. Domaćin je trenutno na 10. mestu sa 30 bodova, dok Proleter ima bod manje. Fudbalski dan u Srbiji zatvorili Napredak i Radnički u Kruševcu, takođe