Haos posle polufinala Kupa u Rijeci: Albanac opalio šamar Hrvatu, intervenisala i policija (video)

Večernje novosti 01.06.2020  |  V.N.

Tokom celog meča su me domaći igrači vređali na ličnoj i nacionalnoj osnovi, a na to sam vrlo osetljiv - objasnio je Grezda koji igra za reprezentaciju Albanije

EROS Grezda, fudbaler Osijeka, rođen pre 24 godine u Srbiji (u Đakovici), bio je vinovnik teškog incidenta posle meča Kupa Hrvatske, u kojem je Rijeka kod kuće savladala goste iz Slavonije rezultatom 3:2, posle velikog preokreta, i plasirala se u finale takmičenja. Gosti su do 66. minuta vodili sa 2:0, ali je domaćin, posle isključenja jednog Osječanina, golovima u 66, 73. i 86. minutu napravio veliki preokret, posle kojeg je viđena tuča na terenu. Zatim je, posle