Kup Srbije: Crvena zvezda je u polufinalu! ‘Blickrig’ Ivanića i Bena dovoljan crveno-belima za nastavak pohoda ka ‘duploj kruni’ (video)

Hot sport 02.06.2020  |  Vladimir Andonov
Kup Srbije: Crvena zvezda je u polufinalu! ‘Blickrig’ Ivanića i Bena dovoljan crveno-belima za nastavak pohoda ka…

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su savladali Inđiju rezultatom 1:2.

Strelci za crveno-bele bili su Ivanić u 36. i Ben u 38. minutu, dok je gol za domaće postigao Jovanović u 87. minutu. Prvu priliku na meču nakon 20-ak minuta imali su domaći. Čermelj je posle kornera do druge stative skočio i zakucao loptu glavom pored Rodića. Na nesreću domaćih, šutirao je previše nisko u zemlju, pa je Borjan uspeo da odbrani ‘žabicu’. U 29. minutu Zvezda je imala veliku priliku. Ben je šutirao pored stative kada je primio loptu u sredini na nešto