Kraj: Zvezda će čekati na duplu krunu, Partizan brani trofej u Kupu (foto, video)

Večernje novosti 10.06.2020  |  Novosti online

Jubilarni 200. derbi, računajući prvenstvene i Kup okršaje najvećih srpskih klubova, u polufinalu Kupa pripao je crno-belima minimalnim slavljem

Jubilarni 200. derbi, računajući prvenstvene i Kup okršaje najvećih srpskih klubova, u polufinalu Kupa pripao je crno-belima minimalnim slavljem - 1:0. Pobedonosni gol postigao je Natho u 58. minutu. U finalu će crno-beli igrati protiv Vojvodine. PRVO POLUVREME Meč u Humskoj je počeo napadom Partizana, koji će u prvih 45 minuta jurišati ka golu ispod severne tribine. Crno-beli su izveli prvi korner već u prvoh 60 sekundi, ali nije bilo opasnosti po Borjana. Prvi