Bundesliga: Kostić asistent u trijumfu Ajntrahta, Šalke nastavio crni niz (video)

Hot sport 17.06.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su Šalke sa 2:1 (1:0) u meču 32. kola nemačke Bundeslige.

Tako je tim iz Gelzenkirhena vezao 14. utakmicu bez pobede. Poslednji put ‘rudari’ su slavljenički napustili teren u januaru kada su savladali Borusiju iz Menhengladbaha. U ovom meču Ajntraht je krenuo mnogo ofanzivnije i u prvoj četvrtini meča šanse su propuštali Dani da Kosta i dva puta Daiči Kamada. Do mreže gostiju uspeo je da stigne Andre Silva u 28. minutu. Filip Kostić je oduzeo loptu na svojoj polovini i povukao kontru. Odigrao je do Kamade koji je bio