Ludi finiš na Vikaridžu, Votford i Lester remizirali

N1 Info 20.06.2020  |  Nikola Novaković

U prvom meču subotnjeg programa 30. kola engleske Premijer lige, prvog nakon stodnevne pauze, na „Vikaridž Roudu“ fudbaleri domaćeg Votforda i Lester Sitija remizirali su 1:1 (0:0) u neverovatnoj završnici u kojoj su viđena dva pogotka u sudijskoj nadoknadi vremena.

Većinu uzbuđenja videli smo u poslednjih pet minuta, ali i u prvom delu igre timovi su imali šanse. U 16. minutu Džejmi Vardi je je šutirao sa ivice šesnaesterca posle dobre akcije, Votford je pripretio preko Dukurea, kojeg je u situaciji „jedan na jedan“ zaustavio danski reprezentativac Kasper Šmajhel. Lester je imao prilike i u nastavku preko Greja i Medisona, ali pravi „haos“ na terenu viđen je u zarvšnim minutima. Delovalo je da je u 90. minutu gost uspeo da