Haland nastavio da “maltretira” golmane u Bundesligi, Mehengladbah nadomak Lige šampiona

Večernje novosti 20.06.2020  |  Beta

Porazom u Berlinu Bajer je izgubio mesto koje vodi u elitno takmičenje. Levandovski ispisao istoriju Bundeslige

Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su u gostima Paderborn 3:1, u utakmici pretposlednjeg, 33. kola nemačke Bundeslige. Patrik Herman je u četvrtom minutu doveo Menhengladbah u vođstvo, izjednačio je Sven Mihel u 54. minutu, a minut kasnije je sa bele tačke novu prednost gostujučem timu doneo Lars Štindl. Isti igrač je u 73. minutu potvrdio pobedu Menhengladbaha. Menhengladbah je sad četvrti na tabeli sa 62 boda, dok je Paderborn poslednji sa samo 20