Primera: Rakitić spasilac Barselone, Atletiko ide ka Ligi šampiona, Hetafe sve dalji od elite

Večernje novosti 24.06.2020  |  Beta

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Levante sa 1:0, u 31. kolu Primere. Atletiko je treći na tabeli sa 55 bodova, dva više od Sevilje

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Levante sa 1:0, u 31. kolu Primere. Atletiko je treći na tabeli sa 55 bodova, dva više od Sevilje. Jedini gol je postignut u 15. minutu i to tako što je Gonzales zatresao sopstvenu mrežu. Hetafe je igrao 1:1 sa Valjadolidom i sada ima 49 bodova. Gosti su poveli preko Mate u 41. minutu, ali je Unal u petom minutu nadoknade prvog poluvremena iz penala postigao gol i postavio, ispostaviće se, konačan reultat. Hetafe se