Nikolić izbegao poraz protiv fenjeraša: Dramatična završnica u Moskvi, Lokomotiva ‘preživela’ i izvukla bod

Hot sport 30.06.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve remizirali su na svom stadionu protiv Krila Sovjetova rezultatom 1:1 (0:1).

Marko Nikolić je posle dva uvodna trijumfa na klupi ‘mašinovođa’, bio nadomak prvog poraza, ali ga je izbegao u 95. minutu. Meč je bio prilično dramatičan, uz dva isključenja i sijaset propuštenih šansi, pre svih ekipe Lokomotive. Gosti iz Samare, koje je pre samo dva dana napustio trener Miodrag Božović, poveli su već u 15. minutu. Tada je hrvatski internacionalac Dejan Radonjić zatresao mrežu Lokosa i doveo Krila Sovjetov u prednost. Od tog momenta domaći su