Kakva majstorija komnena andrića! Srbin je postigao najlepši gol prvenstva Hrvatske, a "pokvario" ga sudija! /video/

Sportal blic 05.07.2020  |  N. Z. L.

Srpski napadač Komnen Andrić postigao je sjajan pogodak za Inter iz Zaprešića na meču protiv Lokomotive, koji je na žalost morao da bude poništen.

Napadač Dinama na pozajmnici u Zaprešiću zatresao je mrežu iz velike daljine, ali je njegovom golu prethodila nedozvoljena pozicija. nepriznati pogodak bio bi verovatno najlepši u nastavku sezone nakon pandemije korona virusa, a možete ga pogledati na minut i 13 sekundi ovog snimka: Inače, Andrićeva ekipa je juče poražena od Lokomotive sa 3:1, a napadač je zamenjen u sudijskoj nadoknadi vremena. Srpski internacionalac je ove sezone odigrao 11 mečeva u hrvatskom