Premijer liga: Liverpul i dalje maksimalan na ‘Enfildu’, Aston Vila sve bliža Čempionšipu

Hot sport 05.07.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Liverpula su rezultatom 2:0 (0:0) pobedili Aston Vilu u utakmici 33. kola Premijer lige.

Šampion Engleske bio je neumoljiv na ‘Enfildu’, te tako nastavio neverovatan niz. Crveni ove sezone na svom stadionu imaju 17 pobeda iz isto toliko odigranih mečeva. Prvo poluvreme je bilo nekako mirno, iako je Liverpul imao više od 70 odsto poseda lopte. U drugom je Liverpul nastavio da napada u istom maniru, ali je Aston Vila češće pokušavala da ugrozi njihov gol. Konačno, sve je palo u vodu u 71. minutu utakmice kada je Sadio Mane postigao vodeći gol za domaće.