Premijer liga: Čelsiju gradski derbi, fenomenalne "makazice" Velbeka u preokretu Votforda, remi Arsenala i Lestera

Večernje novosti 07.07.2020  |  Beta

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras kao gosti u londonskom derbiju Kristal Palas sa 3:2, u utakmici 34. kola Premijer lige i popeli se na treće mesto na tabeli

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras kao gosti u londonskom derbiju Kristal Palas sa 3:2, u utakmici 34. kola Premijer lige i popeli se na treće mesto na tabeli. Čelsi je poveo golovima Olivijea Žirua u šestom i Kristijana Pulišića u 27. minutu, a kod oba gola asistent je bio Vilijan. Posle toga gol za domaće postigao je Vilfred Zaha u 34. minutu, a dva gola prednosti "plavcima" vratio je Tami Ejbraham u 71. minutu. Konačan rezultat postavio je Kristijan Benteke