Интер ће да полуди због Срба! Миха га нокаутирао, Лазовић му дао сјајан гол, а онда - драма у финишу! /видео/

Спортал блиц 09.07.2020  |  Д. Н.

Након пораза од Болоње Синише Михајловића (1:2), Интер је опет био на рубу несупеха, али га погодак Дарка Лазовића није спречио да се врати у живот, поведе, али на крају освоји само бод - 2:2.

Верона је имала предност против "неразура" захваљујући српском интернационалцу. је већ у другом минуту успео да се пробије по левој страни, потпуно надмудри дефанзивце славног ривала и матира Хандановића. Ипак, "одбитак" на који је у 49. минуту натрчао Кандрева донео је поравнање резултата недуго након што су се играчи вратили из свлачионица. То је био тек почетак драме. Само шест минута касније, Кандревин шут који је шест минута касније Димарко случајно скренуо