La liga: Barselona se provukla protiv Valjadolida, Mesi stigao do neverovatne brojke!

Hot sport 11.07.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Barselone savladali su Valjadolid u meču 36. kola La Lige minimalnim rezultatom 0:1 (0:1).

Barselona se tako ponovo primakla na bod Real Madridu, koji ima utakmicu manje. Šampionska trka traje i dalje. Barselona je do prednosti došla u 13. minutu. Mesi je proigrao Vidala, koji snažnim udarcem smešta loptu u donji levi ugao. Argentinac je tako došao do 20. asistencije i postao prvi fudbaler Barselone posle Ćavija 2008. godine, koji je zabeležio 20 asistencija u jednoj sezoni. Do kraja prvog poluvremena Barselona je imala još dve dobre prilike. Grizman je