Premijer liga: Šok u Liverpulu! Barnli uspeo na ‘Enfildu’ da uradi ono što niko nije ove sezone!

Hot sport 11.07.2020  |  Vladimir Andonov

Šampion Engleske Liverpul neprijatno je iznenadio svoje navijače, pošto je na svom stadionu odigrao nerešeno sa Barnlijem 1:1 (1:0) u meču 35. kola Premijer lige.

Posle 24 uzastopne pobede na ‘Enfildu’ Liverpul nije uspeo da nastavi trijumfalan niz, a Barnli je uspeo da dođe do velikog podviga, pošto je sada jedini klub koji može da se pohvali da nije izgubio od novog šampiona Premijer lige na njihovom stadionu. Golman gostiju Nik Poup bio je fantastičan u prvom poluvremenu. Čuvar mreže Barnlija imao je tri odbrane u prvih 45 minuta, ali je ipak poklekao u 34. minutu. Fabinjo je poslao dobar centaršut na desnu stranu, gde je