Sinišina Bolonja vodila 2:0 do 93. minuta, pa ostala bez pobede, remi Napolija i Milana (video)

Sportski žurnal 12.07.2020

Bolonja, koju sa klupe predvodi srpski trener Siniša Mihajlović, je poslednje dve utakmice bez pobede i 10. je na tabeli sa 42 boda. Parma ima dva boda manje na 12. mestu

Fudbaleri Napolija i Milana odigrali su večeras u Napulju nerešeno 2:2, u utakmici 32. kola Serije A. Milan je poveo u 20. minutu golom Tea Ernandesa, a izjednačio je Đovani Di Lorenco u 34. minutu. Domaći su poveli golom Drisa Mertensa u 60. minutu, a bod "roso-nerima" obezbedio je Frenk Kesi golom iz penala u 73. minutu. Milan je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je u 88. minutu drugi žuti karton dobio Aleksis Salemekers. Obe ekipe bore se za plasman u Ligu