Real nadomak titule: Kraljevi protutnjali Granadom i zakazali šampionsku proslavu za četvrtak

Kurir 14.07.2020

BEOGRAD - Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras u gostima Granadu sa 2:1, u utakmici 36. kola Primere i tako napravili još jedan korak ka osvajanju titule.

Real je, dva kola pre kraja šampionata, prvi na tabeli sa 83 boda, odnosno ima četiri više od Barselone i ako slavi u narednom kolu osvojiće titulu prvaka. Granada je na desetom mestu sa 50 osvojenih bodova. Golovima Ferlana Mendija u destom i Karima Benzeme u 16. minutu, Real je stigao do dva gola prednosti, a konačan rezultat postavio je Darvin Mačis u 50. minutu. Real u narednom kolu dočekuje Viljareal, a Granada gostuje Majorki. (Kurir.rs/Beta) Kurir Autor: