Junajted se Nada Ligi šampiona: Rašford i Marsijal režirali novu pobedu (video)

Kurir 16.07.2020

Fudbaleri Mančester Junajteda odlično su upisavši "trojku" na teškom gostovanju Kristal Palasu - 2:0 (1:0) u 36. kolu Premijer lige, odgovorili na pritisak koji im je u borbi za mesto u Ligi šampiona pobedom nad Šefildom (2:0) nametnuo Lester.

Mirovale su mreže na “Selhrst parku” sve do 45. minuta kada je na asitenciju Bruna Fernaneša pogodio Markus Rašford. Odahnuli su tad “crveni đavoli” i otišli s minimalnom prednošću na poluvreme. Nastavak je doneo dosta uzbuđenja, s obzirom na to da je gol Džordana Ajua poništen nakon konsultacije VAR i ofsajd pozicije u kojoj se našao napadač iz Gane. Domaći tim, za koji je srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao svih 90 minuta, se borio, ali nije uspeo da