Uspešna provera za brđane: Čukarički bolji od Radničkog iz Kragujevca na zlatiborskim pripremama!

Kurir 18.07.2020

Čukarički je slavio trijumf u drugom prijateljskom meču na pripremama na Zlatiboru, protiv člana Prve lige Srbije kragujevačkog Radničkog – 3:1.

Čukarički je mnogo bolje počeo meč, a prvu šansu imao je već u trećem minutu, Ćirković je poslao drugu loptu ka Endijaeu, koji je uspeo da zaobiđe golmana i da šutira, ali je jedan odbrambeni igrač Kragujevčana uspeo da je izbaci. Uzvratili su Šumadinci, ali je šut Vidovića završio pored gola Belića. Brđani su poveli posle kornera u 13. minutu. Terzić je odlično ubacio loptu, a Kamenović je sve to još lepše ispratio, pa je sa pet metara glavom zakucao loptu u mrežu