Večiti već ogadili Superligu

Danas 03.08.2020  |  Piše: Vlada Živanović

Zašto su Crvena zvezda i Partizan započeli verbalni rat posle samo jednog odigranog prvenstvenog kola? Tek se završilo prvo kolo, a već je počela drama. Ovako bivši fudbalski sudija i nekadašnji predsednik Sudijske komisije FSS Rade Đurović opisuje za Danas buku koja se u javnosti podigla posle penala koji je Partizanu dosuđen u Kruševcu protiv Napretka u 87. minutu meča.

Partizan je u gostima savladao Napredak (3:1), a ključni momenat utakmice dogodio se u 87. minutu kada je sudija Danilo Grujić dosudio penal za crno-bele pri rezultatu 1:1. Trenutak kada je Bibras Natho sa bele tačke zatresao mrežu Napretka bio je okidač da večiti rivali započnu novi rat saopštenjima, dekor na koji smo nažalost navikli svih prethodnih godina, ali ne od bukvalno prvog kola. Iz Crvene zvezde su penal nazvali „krađom“ a Fudbalski savez Srbije su