Poznati svi parovi četvrtfinala! Čeka nas spektakl u Ligi Evrope, Olimpijakos i dobri Ranđelović bez snage protiv Engleza, duplo golo u Bazelu, Kostić odigrao čitav meč

Sportal blic 06.08.2020  |  M.D.S.
Poznati svi parovi četvrtfinala! Čeka nas spektakl u Ligi Evrope, Olimpijakos i dobri Ranđelović bez snage protiv Engleza…

Fudbaleri Bazela obezbedili su plasman u četvrtfinale Lige Evrope pošto su nakon pobede u Nemačkoj 3:0 savladali Ajntraht i na domaćem terenu 1:0.

Švajcarci su u prvom poluvremenu propustili dve šanse koje je imao Vidmer, da bi ekipa iz Frankfurta preuzela inicijativu u drugom poluvremenu. Prvo je ponovo zapretio Vidmer, potom su na drugoj strani odgovorili Da Kosta i Kor, ali je u 88. minutu Fabijan Fraj rešio sudbinu "orlova" kada je postigao pobedonosni gol. Golman švajcarske ekipe je tako sačuvao svoju mrežu, dok je sa druge strane proveo na terenu čitav meč. Bazel će se u narednoj rundi sastati sa