Sporan penal u Nišu, ali i poništen gol o kome se ne priča: Pazarci ljuti nakon poraza od Radničkog (video)

Hot sport 11.08.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Novi Pazar sa 2:1 uz kontroverzan penal koji je realizovao Aleksandar Pejović.

Radnički je poveo u 14. minutu, a u 29. minutu je na 2:0 povisio Pejović sa bele tačke, odluka sudije je bila prilično kontroverzna. Abdulaje Sise je gurnuo loptu ispred Nenada Gavrića, čiji je pad bio dovoljan da sudija pokaže na belu tačku. FOTO: Instagram/printscreen Uzaludno su se dugo bunili Pazarci, glavni sudija Miloš Đorđić je ostao pri odluci, a nakon meča, oglasili su se i Pazarci. – Još jednom su se igrači Pazara borili ne samo protiv 11 protivničkih