Voša razbila Mladost, Voždovac gubio na poluvremenu: "Zmajevi" ponor Rada učinili dubljim, remiji u Bačkoj Palanci i Gornjem Milanovcu

Sportal blic 16.08.2020  |  P. L.
Voša razbila Mladost, Voždovac gubio na poluvremenu: "Zmajevi" ponor Rada učinili dubljim, remiji u Bačkoj Palanci i…

Sa poslednja četiri meča kompletirana je četvrta runda Superlige Srbije, a najubedljiviji su bili izabranici Nenada Lalatovića.

Fudbaleri Vojvodine su porazili Mladost sa 3:0, dok je pobedu upisao i Voždovac nakon preokreta protiv Rada rezultatom 3:1. U Novom Sadu nije bilo golova tokom prvog poluvremena, nije ni do poslednjih 20 minuta meča - a onda su viđena tri. Sve je otpočelo golom Petra Bojića koji je doneo prednost Voši, tim iz Lučana je reagovao sa dve izmene i pokušao da izjednači. Imali su i prilike, ali ništa od toga. Saničanin je u 84. minutu duplirao prednost Novosađana, da bi