Rafael Eskobar: Kvalitet je bio na strani protivnika, Zvezdi želimo da stigne što dalje u Evropi!

Hot sport 18.08.2020  |  Aleksandar Ilić

Crvena zvezda je sa 5:0 savladala Europu, te se rutinski plasirala u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Gosti su u uvodu meča ispucali sve svoje adute, nakon toga postojao je samo jedan tim na terenu, a rezultat je mogao da bude i ubedljiviji. Trener gostiju Rafael Eskobar je nakon meča izneo svoje utiske. PROČITAJTE JOŠ: FRANCUZI PIŠU ISTORIJU: PSŽ deklasirao Lajpcig i zakazao prvo finale LŠ u istoriji kluba! (VIDEO) – Bili smo ravnopravni rival Crvenoj zvezdi u prvih 20 minuta meča. Zadržali smo određeni nivo tokom prvog poluvremena, igrali dobro na sredini terena.