Ubedljivi crveno-beli: Moćna Zvezda slavila na pogon Bena i Ivanića (foto) (video)

Hot sport 18.08.2020

Crvena zvezda je rutinski savladala ekipu Europe u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Šampion Srbije slavio je sa u prvom evropskom meču u sezonu 5:0 (2:0). Ben je postigao tri pogotka, a dva puta se upisao i Mirko Ivanić. Zvezda je kontrolisala igru tokom celog meča, dva puta pripretili su gosti, ali je domaći sastav brzo, golom u 12. minutu ugasio svaku nadu da će doći do ikakvog iznenađenja. FOTO: FK Crvena zvezda Od početka meča Zvezda je imala inicijativu. Prvu veliku priliku crveno-beli imali su u 12. minutu. Ivaniić je odlično sa leve strane