Ništa od francuskog finala Lige šampiona: Bajern ‘samleo’ Lion i zakazao spektakl sa Pari Sen Žermenom, Gnabri dvostruki strelac! (video)

Hot sport 19.08.2020  |  Vladimir Andonov
Ništa od francuskog finala Lige šampiona: Bajern ‘samleo’ Lion i zakazao spektakl sa Pari Sen Žermenom, Gnabri dvostruki…

Fudbaleri Bajerna su u finalu Lige šampiona! Bavarci su u polufinalnu ubedljivo pobedili Olimpik iz Liona sa 3:0.

Izabranici Hansija Flika u borbi za trofej igraće protiv još jedne francuske ekipe – Paris Sen Žermen. Minhenski klub do finala predvodio je sjajni Serž Gnabri sa dva gola u 18. i 33. minutu, a Levandovski je u 88. minutu postavio konačan rezultat. Utakmica je mogla da ode u potpuno drugom smeru da je Lion iskoristio šanse koje je imao na početku utakmice. Ekipa Rudija Garsije nije uspela da iskoristi odlične prilike. Prvo je u 4. minutu Depaj promašio stopostotnu