Top Bet tiket dana: Tri dana nismo promašili, jurimo nastavak sjajne serije, a ovo su predlozi za četvrtak!

Hot sport 20.08.2020

Tri dana u nizu smo pogodili tiket, a seriju ćemo pokušati da nastavimo sa našim partnerom Top Bet kladionicom sa kojima vam donosimo dobitnu kombinaciju za danas.

TRE PENE – GNJILANI 2-2 (1.78) Kvalifikacioni meč za Ligu Evrope. Gosti su favoriti protiv ekipe iz San Marina, a mi smo se opredelili za pobedu na poluvremenu i trijumf na kraju duela. KOLEREJN – LA FLORITA I1-3&II1-3 (1.85) Takođe utakmica kvalifikacija za Ligu Evrope. Gosti su apsolutni aucajderi, a očekujemo dosta golova u oba poluvremena. SAZI – SANAT NAF 1-2 (1.62) Duel iranskog prvenstva. Domaći nemaju nekog motiva, dok gosti žele opstanak, pa bi im pobeda