"Bili smo nepovezani, ali to je normalno": Stanković realan nakon meča: Pobedi se u zube ne gleda

Sportal blic 21.08.2020  |  P. L.

Fudbaleri Crvene zvezde su ostvarili petu pobedu iz isto toliko mečeva u Superligi ove sezone, pred gostovanje u Albaniji.

Dejan Stanković nije bio potpuno zadovoljan učinkom svojih igrača koji su se pošteno namučili do 77. minuta kada je gol postigao Ben. - Fenomenalno, prvo poluvreme je bilo dosta tvrdo, dosta nepovezano, jak otpor. To je i normalno, dođeš kod ekipe koja je organizovana, radi, stoji na terenu. Pogodili smo sa izmenama, drugo poluvreme je bilo drugačije, inercija na našoj strani. Bilo je samo do momenta da prelomimo, ovakve utakmice mogu da se završe i sa 0:0, počeo