Za dlaku mu izmakla medalja! Milenko Sebić četvrti na streljačkom turniru u Berlinu!

Kurir 03.09.2020

Srpski reprezentativac u streljaštvu Milenko Sebić zauzeo je danas četvrto mesto u gadjanju malokalibarskom puškom iz trostava, tri puta 40 metaka, na turniru u Berlinu.

Sebić je zauzeo četvrto mesto rezultatom 427,1 krug. On je ;u kvalifikacijama zabeležio 1.181 krug i u finale je ušao kao treći.Turnir u Berlinu jedno je od nekoliko medjunarodnih streljačkih takmičenja u svetu posle duge pauze izazvane pandemijom korona virusa, koja je otkazala mnogobrojne sportske dogadjaje. Sebić je otišao u Berlin pošto je na prvenstvu Srbije u Novom Sadu prošlog vikenda osvojio zlato u gadjanju malokalibarskom puškom iz ležećeg stava i bronzu