Politika arhiva vesti 04.09.2020
BiEPAG: Status kvo Beograda i Prištine destruktivan
Danas 03.09.2020
Ni Kosovu ni Srbiji nisu potrebne nove grandiozne deklaracije i izjave o namerama koje jedino služe vladama za dodvoravanje zapadnim medijatorima, a ne dovode do praktičnih poboljšanja života građana obe zemlje, navodi se u izveštaju Savetodavne… »
POKS: Srbija trebalo da napusti pregovoračaki sto posle provokacije SAD
Danas 03.09.2020
Predsednik Pokreta obnove Kraljevine Srbije Žika Gojković smatra kako bi Srbija trebalo da napusti pregovoračaki sto posle provokacije Sjedinjenih Država kojom je pred Beograd stavljen unapred pripremljen sporazum i stavka o međusobnom priznanju… »
Ponovljeni izbori u ŠAPCU: Evo na kojih se 27 biračkih mesta glasa
Večernje novosti 03.09.2020
U ŠAPCU će u subotu biti održani ponovljeni lokalni izbori na 27 od 100 biračkih mesta, a pravo glasa ovde ima 29.800 od 103.000 birača upisanih u birački spisak. Kako je objavila Gradska izborna komisija Šapca, glasaće se na: biračkom mestu br… »