Oko njega se digla prašina u Srbiji, a sada i u Evropi: Srpski sudija u žiži Lige nacija: Svirao dva penala u 90. minutu, dao dva crvena i poništio Englezima gol

Sportal blic 05.09.2020  |  P. L.
Oko njega se digla prašina u Srbiji, a sada i u Evropi: Srpski sudija u žiži Lige nacija: Svirao dva penala u 90. minutu…
Iako su dominirali tokom svih 90 minuta, fudbalska reprezentacija Engleske uspela je da savlada Island u gostima, u okviru A grupe Lige nacija, tek golom iz penala u 90. minutu - 1:0! Strelac jedinog pogotka bio je Rahim Sterling koji je šutirao po sredini gola, a koji je prethodno i izvukao šut sa bele tačke. On je "tukao" ka mreži domaćina, a loptu je rukom zaustavio Ingason. Protestvovao je Island, tvrdili su da ruke nije bilo, a defanzivac je u međuvremenu i