Lovren posle debakla Hrvatske: Moramo sve da poboljšamo, jer ukoliko to ne učinimo, neće biti dobro

Večernje novosti 06.09.2020  |  G. K.

POSTIGLI su četiri pogotka, a mogli su još najmanje toliko. Fudbalska reprezentacija Portugalije deklasirala je Hrvatsku rezultatom 4:1 (1:0) u Portu na početku nove sezone Lige nacija.

Svetski viceprvaci su to odavno samo na papiru, jer po prikazanim igrama posle SP 2018. ne zaslužuju taj epitet. U prošloj sezoni istog takmičenja, sa šest "komada" u mreži su ih ispratili Španci, a sada je i druga reprezentacija sa Pirinejskog poluostrva bila surova. Posle prvog dela igre, stajala je minimalna prednost na strani domaćina, pošto je Žoao Kanselo skinuo "paučinu" sa Livakovićevog gola u 41. minutu. U drugom poluvremenu mnogo raspucaniji su bili