Utakmica više ličila na kosovski boj, nego na fudbalski meč: Kapiten Kolarov pocrveneo u 50. minutu, a sudija nas oštetio za penal

Večernje novosti 07.09.2020  |  N. ILjUKIĆ
Utakmica više ličila na kosovski boj, nego na fudbalski meč: Kapiten Kolarov pocrveneo u 50. minutu, a sudija nas oštetio…

HTELI smo da vidimo hrabriju, bolju i konkretniju Srbiju, a videli smo utakmicu sa Turcima koja je više ličila na kosovski boj nego na fudbalski meč.

Na kraju su u utakmici 2.kola Lige nacija mreže ostale mirne , na semaforu nije mrdnulo onih 0:0, a utisak je da je vredniji bod osvojila selekcija Ljubiše Tumbakovića . Ako ima dobrih stvari u remiju i bodu onda je to činjenica da je naš gol ostao nemačke posle punih 11 takmičarskih utakmica i da je Srbija sa desetoricom na terenu uspela da odoli Turcima koji su skoro celo drugo poluvreme imali čoveka više na terenu. Kapiten Srbije Aleksandar Kolarov je i