Još samo 10 golova do trona! Ronaldo postigao 100. pogodak za reprezentaciju Portugala! Video

Kurir 08.09.2020

Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo postao je večeras tek drugi igrač u istoriji koji je postigao 100 i više golova u reprezentativnom dresu, pošto je u duelu sa Švedskom bio dvostruki strelac.

35. godišnji Ronaldo je jubilarni 100. gol postigao na samom kraju prvog poluvremena meča protiv Švedske u Ligi nacija i to na sebi svojstven način - divnim šutem iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara. Ali tu nije stao. Golgeterski saldo je povećao na 101 drugim pogotkom u 72. minutu, čime su Portugalci slavili protiv Švedske sa 2:0. International goal number 100 for Cristiano Ronaldo. pic.twitter.com/jrDBZQj7H8 — Xav Salazar (@XavsFutbol) September 8, 2020