Bolji debi nije mogao ni da zamisli: O ovom pogotku priča cela Evropa – pogledajte evrogol sa skoro 60 metara! (VIDEO)

Hot sport 12.09.2020  |  Aleksandar Rakočević

Fantastičan pogodak viđen je na rumunskim terenima.

U okviru trećeg kola rumunskog prvenstva, fudbaleri Dinama iz Bukurešta i Botošanije podelili su bodove. Rezultat je bio 1:1, ali meč je sigurno obeležio fantastični pogodak Borha Valje. PROČITAJTE JOŠ: FULAM LOŠE POČEO U PREMIJER LIGI: Arsenal ubedljiv na ‘Krejven kotidžu’, Mitrović dobio priliku kad je meč već bio rešen! (VIDEO) Naime, u 71. minutu utakmice španski fudbaler koji je na poluvremenu ušao u igru, postigao je pogodak čak sa svoje polovine. Kada je