Premijer liga: ‘Vukovima’ dovoljno samo šest minuta, Vulvsi pobedom započeli sezonu (video)

Hot sport 14.09.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Šefild junajted na gostovanju u 1. kolu Premijer lige rezultatom 0:2. ‘Vukovi’ su lako slavili, a meč su rešili za svega šest minuta.

Već u 3. minutu bilo je 0:1. Posle kontra napada, Podens je centrirao sa desne strane, lopta dolazi Himenezu na penal i on je snažnim udarcem smešta u gornji levi ugao. U šestom minutu, Vulvsi dupliraju prednost, a to će se ispostaviti kasnije biti i konačan rezultat. Neto je centrirao iz kornera, Roman Sajs je bio najviši u skoku i glavom savladao Remzdejla za 2:0. Šefild nije ličio na onu ekipu iz prošle sezone. U prvom poluvremenu nisu stvorili nijednu priliku,