Murinjo se provukao u bugarskoj! Totenhem gubio do 80. minuta, a onda sa 2 igrača više okrenuo rezultat! Video

Kurir 17.09.2020

Fudbaleri engleskog Totenhema pobedili su danas u Plovdivu Lokomotivu sa 2:1 i plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evropa.

Lokomotiva je povela golom Georgi Minčeva u 71. minutu. Nakon toga nemački sudija Harm Osmers je isključio dva igrača Lokomotive, Birsent Karagana i Dinisa Almaidu u 79. minutu i dosudio penal za Totenhem. Hari Kejn je pogodio iz penala u 80. minutu, dok je Tangi Ndombele postigao gol za pobedu Totenhema u 85. minutu. U narednom kolu Totenhem će gostovati Škendiji. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir