Prva liga Srbije: Trijumf Radničkog i Zemuna – krajnje sumnjiv meč u Vranju, da li su navijači zbog toga nezadovoljni? (video)

Hot sport 20.09.2020  |  Redakcija
Prva liga Srbije: Trijumf Radničkog i Zemuna – krajnje sumnjiv meč u Vranju, da li su navijači zbog toga nezadovoljni…

U okviru šestog kola Prve lige Srbije juče je odigrano šest mečeva.

Definitivno najzanimljivi duel viđen je na vranjskom stadionu, gde je ekipa Budoćnost iz Dobanovaca nakon preokreta uspela da dođe do pobede. Gosti su poveli već u 13. minutu golom Đurađa Dobrijevića, ali je Dinamo iz Vranja ubrzo preokrenuo golovima Marka Keča i Davora Nedeljkovića. Na poluvremenu bilo je 2:1 za Dinamo. Potpuni preokret viđen je u drugom delu igre, Stefan Ilić je izjednačio u 50. minutu, da bi konačan rezulat postavio Nebojša Ivančević u 68.