Kajak - još dve medalje za Srbiju u Segedinu: Antonijeviću zlato, Petrovićki bronza

Sportski žurnal 20.09.2020

Srpski predstavnici su ispunili obećanje. Sa tri medalje su završili takmičenje, bilo je i četvrtih mesta tako da je utisak vrlo dobar. U ukupnom plasmanu, po odličjima Srbija je bila peta 3 (2,0,1)

Dve medalje su ukrasile srpske olimpijske nade završnog dana takmičenja u Segedinu. Đorđe Antonijević je osvojio zlato na K-1 200, u istoj disciplini je Željana Petrović bila treća. Đorđe Antonijević, takmičar beogradskog BSK-a, osvojio je u velikom stilu prvo mesto u najkraćoj disciplini. Prvo je u kvalifikacijama bio najbrži i kao prvi u grupi sa 37.69 se direktno plasirao u finale. U istom stilu je nastavio u trci za zlato. Superioran od prvog do poslednjeg