Partizan poklekao u produžetku: Sjajan gol Rezaija izbacio crno-bele iz Lige Evrope! (video)

Hot sport 24.09.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Partizana poraženi su posle 120 minuta od belgijskog Šarlroa rezultatom 2:1 u meču 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nakon 90 odigranih minuta rezultat je bio 1:1, a nakon dodatnih 30 minuta belgijski predstavnik je golom jednog od najboljih igrača tima obezbedio plasman u plej-of fazu Lige Evrope. Gol odluke postigao je iz slobodnog udarca sjajnim preciznim šutem Iranac Rezai, igrao se 108. minut. FOTO: FK Partizan Crno-beli su do kraja produžetka probali na sve načine da dođu do poravnanja rezultata, ali to nisu uspeli i njihov put u Ligi Evrope se završio u 3. rundi