Rolan Garos: Kecmanović ispao u dublu

Dnevnik 01.10.2020  |  Dnevnik.rs

Na Otvorenom teniskom prvenstvu u Parizu Rolan Garos srpski teniser Miomir Kecmanović ispao je posle poraza u dublu koji je igrao u paru sa Norvežaninom Kasperom Rudom sa 1:2 (6:4, 6:3, 6:2), poraženi su od para Australijanca Džona Pirsa i Novozelanđanina Majkla Venusa.

Meč je trajao sat i 44 minute a Rud i Kecmanović odlično su počeli meč. U petom gemu napravili su brejk i priveli set kraju u svoju korist. U drugom setu bilo je velike borbe ali već u drugom gemu Pirs i Venus prave brejk. Uspeli su da zadrže svoj servis ova dva tenisera i izjednače u setovima 1:1. Lošije su servirali u trećem setu Srbin i Norvežanin što su njihovi protivnici iskoristili i napravili dva brejka za 2:1 na kraju meča. M. K.