Zvezda u grupnoj fazi Lige Evrope, Ararat pobeđen sa 2:1

Dnevnik 01.10.2020  |  Dnevnik.rs

Na Kipru završen meč Ararat- Crvena zvezda, srpski šampion poveo golom Kataija u 45. minutu, odbranu Ararata matirao je majstorijom - serijom driblinga i šutem po zemlji, Falćineli dao gol u 60. minutu i povećao vođstvo Zvezde, Lima pogodio u 71 minutu za Ararat u kontri posle stopostotne šanse Zvezde

95` Završena utakmica 91` Igraće se još četiri minuta 89` Finiš utakmice, igra se igra bez mnogo igre 81` U Zvezdi izašao Ben, ušao Gobeljić 78` Velika šansa za Ararat, brza kontra i šut iz kaznenog koji je nekako izblokiran 77` Gavrić u Zvezdi menja Kataija 75` Izvanredna kontra Zvezde, Ben prolazi kroz odbranu Ararata, asistira Kataiju, ovaj lepo šutira sa leve strane, Čupić iz Ararata brani 71` Lima smanjio vođstvo Zvezde na 2:1 u kontri, pre toga je Falćineli