Primera: Kadiz pobedio Bilbao sa dva igrača manje, Sevilja slavila u sudijskoj nadoknadi

Večernje novosti 01.10.2020  |  Beta

FUDBALERI Kadiza pobedili su večeras u gostima Atletik Bilbao sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španske Primere.

Kadiz je slavio autgolom Unaija Lopesa u 57. minutu. Gostujući tim je meč završio sa dva igrača manje na terenu pošto su po dva žuta kartona zaradili Karlos Akapo i Alvaro Negredo. Kadiz sada ima šest bodova, a Bilbao tri. Fudbaleri Sevilje pobedili su Levante na svom terenu, takođe, sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Jusuf En Nesiri u 91. minutu. Sevilja iz dva odigrana meča ima šest bodova, a Levante tri posle tri utakmice.