Eibar sa igračem manje do tri boda, Dmitrović jedan od heroja - Srbin odbranio penal Gvardioli (video)

Sportski žurnal 03.10.2020

Na početku drugog dela igre Serhio Gvardiola je mogao da donese prednost svom timu sa bele tačke, šutirao je snažno u levi ugao srpskog čuvara mreže, Dmitrović ga je „pročitao“ i posle sjajne parade loptu je prosledio u korner

Fudbaleri Eibara pobedili su u gostima Viljareal sa 2:1 u meču 5. kola španske La Lige. Marko Dmitrović (branio ceo meč) i saigrači su došli do prve pobede u novom šampionatu i posle pet utakmica imaju četiri boda. Viareal sada ima dva remija i tri poraza. Gosti su do prednosti došli u 29. minutu. Strelac je bio Argentinac Toni Burgos iz jedanaesterca. U 37. minutu Viljareal je „poravnao“ rezultat, bila je to lepa akcija, Načo je bio asistent, a Toni sjajno šutirao