Na ovakvog Sergeja nismo navikli: Srbin dao gol u derbiju i "ispljuvao" Vidala: On je folirant /video/

Sportal blic 04.10.2020  |  N. Z. L.

Lacio i Inter su remizirali u jednom od derbija 3. kola Serije A, u meču u kojem uzbuđenja nije nedostajalo.

Bilo je 1:1, nakon što je milanskom timu pripalo prvo, a "lacijalima" drugo poluvreme. Poveo je Inter golom Lautara Martineza, kom je u 30. minutu asistirao Ivan Perišić, a bod Laciju doneo je Sergej Milinković-Savić. Srpski reprezentativac je bio strelac u 55. minutu, i to glavom, nakon što ga je Aćerbi našao na drugoj, levoj, stativi gola koji brani Samir Handanović. Ovaj duel je obeležila i povreda crnogorskog reprezentativca Adama Marušića, koji je zamenjen u