Veliki preokret u kelnu: Španac bolji od Čilića nakon tri seta. Protiv Novaka u narednom kolu

Hot sport 15.10.2020  |  Dimitrije Nišavić

Iznenađenje na turniru u Nemačkoj! Nakon skoro dva i po sata igre, Alehandro Davidovič Fokina pobedio je Marina Čilića.

Hrvat je dobio prvi set rezultatom 3:6, a onda je usledio veliki preokret. PROČITAJTE JOŠ: NEĆETE VEROVATI: Sedam puta potpisao za isti klub i svih sedam puta otpušten! Velika borba viđena je u drugom setu, a on je završen rezultatom 7:6 u korist 71. igrača na planeti. Španac je u odlučujućem setu bio ubedljiv i slavio sa 6:2. U narednom kolu protivnik će mu biti Denis Novak koji je dan ranije pobedio velikog favorita Benou Pera sa 2:0 u setovima. FOTO: YouTube