TSC i steaua? Ma kakvi! Tim iz Sente deklasirao Novi Pazar 7:0, neverovatna situacija u Superligi

Sportal blic 16.10.2020  |  P. L.

Neverovatan početak 11. kola Superlige u kojem se igra "večiti derbi", na četiri utakmice koliko je odigrano u petak viđeno je čak 16 pogodaka.

Prednjačili su igrači TSC-a koji su na svom terenu deklasirali Novi Pazar sa 7:0, a već su na poluvremenu imali četiri gola prednosti. Nešto manje ubedljiva bila je Vojvodina koja je rezultatom 4:1 porazila Rad u Novom Sadu. Već u 4. minutu počeo je potop Novopazaraca u Senti, poveo je TSC preko Zeca, nastavili su Lukić i Silađi sa po dva pogotka, strelci su još bili Babić i Duronjić pa je već u 73. minutu na semaforu pisalo 7:0. Daleko od toga da je Novi Pazar u